Overview

Dyrektor Oddziału Jobs in Vědomice, Ústí nad Labem, Czechia at ZUS

Title: Dyrektor Oddziału

Company: ZUS

Location: Vědomice, Ústí nad Labem, Czechia

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Radomiu

Nazwa komórki organizacyjnej

Pion Dyrektora Oddziału

Miejsce pracy

Adres miejsca pracy

ul. Czachowskiego 21 a, 26-600 Radom

Województwo

mazowieckie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Dyrektor Oddziału

Zadania

Nadzoruje dochodzenie i egzekucję należności Funduszu Ubezpieczeń Społecznych i Funduszu Alimentacyjnego w likwidacji.

Nadzoruje ustalenie uprawnień i wypłatę świadczeń z ubezpieczenia społecznego.

Nadzoruje ochronę danych osobowych i informacji niejawnych.

Zarządza zasobami materialnymi i finansowymi oddziału.

Reprezentuje oddział przed sądami powszechnymi i przed organami administracji rządowej i samorządowej.

Organizuje procesy inwestycyjne w oddziale.

Nadzoruje kontrolę płatników składek.

Nadzoruje realizację zamówień publicznych w oddziale.

Nadzoruje przygotowanie sprawozdań i planów finansowych z zakresu działania oddziału.

Nadzoruje organizowanie procesu orzekania o niezdolności do pracy i prewencji rentowej.

Kieruje podległymi pracownikami i komórkami organizacyjnymi.

Wymagania

Niezbędne

wykształcenie wyższe

5-letni staż pracy

powyżej 3 lat doświadczenia w kierowaniu

powyżej 4 lat doświadczenia w zarządzaniu

Mile Widziane

wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ubezpieczenia społeczne, ekonomia, zarządzanie)

studia podyplomowe (ubezpieczenia społeczne, zarządzanie)

minimum 2 lata pracy związanej z zarządzaniem samodzielną jednostką organizacyjną

Dodatkowe

zorientowanie na realizację celów

zorientowanie na jakość

umiejętność współpracy i komunikacji

elastyczność

nastawienie na rozwój

umiejętność kierowania

umiejętność motywowania pracowników

dbanie o rozwój podległych pracowników

przywództwo

umiejętność zarządzania procesowego

Wymagane Dokumenty

CV

list motywacyjny

dokumenty potwierdzające wykształcenie i wymagane doświadczenie zawodowe

świadectwa pracy dokumentujące wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia – w przypadku pozostawania w stosunku pracy

odręcznie podpisane oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych oraz oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwa popełnione z winy umyślnej,

odręcznie podpisane oświadczenie, że kandydat nie podlega wpisowi do rejestru prowadzonego przez Główną Komisję Orzekającą na podstawie art. 188 ustawy z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych.