Overview

Junior Brand Manager Jobs in Warsaw, Mazowieckie, Poland at JDE Peet’s

Title: Junior Brand Manager

Company: JDE Peet’s

Location: Warsaw, Mazowieckie, Poland

Opis firmyKim jesteśmy?JDE Peet’s to wiodąca na świecie firma produkująca kawę typu pure-play, którego lokalne korzenie sięgają 1753 roku, a główna siedziba znajduje się w Holandii.

Uwalniamy możliwości kawy i herbaty w ponad 100 krajach dzięki portfolio ponad 50 marek, w tym L’OR, Peet’s, Jacobs, Senseo, Tassimo, Douwe Egberts, OldTown, Super, Pickwick i Moccona.

Jak pracuję się w JDE Peet’s?Jesteśmy ludźmi, których łączy moc oraz możliwości herbaty i kawy. W JDE Peet’s czerpiemy radość ze swobody działania, kreując nowe pomysły, by wywierać wpływ na szerszą skalę. Nasza ambicja jest prosta – JDE Peet’s: uwalniamy możliwości kawy i herbaty.

Podejmujemy działania zgodnie z naszymi intencjami, realizując to, co zostało uzgodnione, zawsze posuwając sprawy do przodu. Naszym pracownikom oferujemy szereg programów edukacyjnych i rozwojowych, które wspierają ich rozwój osobisty. Ciężko pracowaliśmy, aby zbudować otwarte, oparte na współpracy środowisko, w którym możesz zwrócić się do każdego i zostać wysłuchanym.

W JDE Peet’s wierzymy, że to niesamowite, co może się wydarzyć przy filiżance kawy lub herbaty. Wierzymy również, że różnorodna i inkluzywna kultura pozwala nam służyć każdemu smakoszowi kawy i herbaty w najlepszy możliwy sposób.

Kiedy Ty rośniesz, my rośniemy i kawa rośnie.Zaaplikuj i uwolnij niesamowity aromat dla swojej kariery.ODKRYJ SWOJE MOŻLIWOŚCI!Opis oferty pracyJako Junior Brand Manager będziesz współpracować z Marketing Managerem przy opracowywaniu i wdrażaniu planu aktywacji marki dla samodzielnie zarządzanej kategorii oraz przyczyniać się do osiągnięcia wolumenu sprzedaży, przychodów, zysku i udziału w rynku marki. W celu wsparcia rozwoju biznesu będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie rocznego planu komunikacji i wprowadzanie go za pomocą lokalnie tworzonych materiałów komunikacyjnych, a także adaptację globalnych materiałów. Będziesz również odpowiedzialny/a za prowadzenie innowacyjnej strategii marki w ramach lokalnych priorytetów strategicznych.

Pozostałe Obowiązki

współtworzenie rocznego planu działalności marki i budżetu,

efektywna współpraca z agencjami mediowymi i reklamowymi, działem Shopper Marketing i Srzedaży,

zarządzanie portfelem, w tym rozwój nowych produktów,

współpraca z globalnym zespołem w zakresie długoterminowego rozwoju kategorii,

zarządzanie projektami optymalizacji opakowań pierwotnych/wtórnych,

monitorowanie dynamiki konsumentów i rynku, przygotowywanie analiz, rynkowych i raportów wspierających podejmowanie decyzji opartych na faktach,

zarządzanie bieżącą administracją budżetu i realizacją działań medialnych.

Kwalifikacje

Praca w największej na świecie firmie produkującej kawę typu pure-play oznacza duże ambicje, a duża ambicja oznacza dużą odpowiedzialność. Praca w JDE Peet’s jest bardzo interaktywna i daje możliwość bycia zapamiętanym.

Jesteśmy dynamiczną firmą z misją. Skupiamy się na ludziach, których wyróżnia odwaga w działaniu i kreatywne myślenie.

Dlatego jeśli wyróżnia Cię odwaga i pewność siebie, aby zapuścić się w obszar nowych kultur i terytoriów, a także jeśli jesteś przepełniony duchem przedsiębiorczości i chęcią odniesienia licznych sukcesów, pasujesz do JDE.

Na Tę Rolę Jako Specjalista Ds. Marketingu Poszukujemy Osoby, Która Posiada Następujące Umiejętności i Doświadczenie

Minimum stopień licencjata (preferowany kierunek: biznes, marketing)

Co najmniej dwuletnie doświadczenie w obszarze marketingu (doświadczenie w branży F…

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 800 MB.