Overview

Naczelnik Wydziału Obsługi Helpdesk – 5 (OHD-5) CI_01/2024 Jobs in Bruges, Flemish Region, Belgium at ZUS

Title: Naczelnik Wydziału Obsługi Helpdesk – 5 (OHD-5) CI_01/2024

Company: ZUS

Location: Bruges, Flemish Region, Belgium

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Centrum Informatyki

Nazwa komórki organizacyjnej

0

Miejsce pracy

ZUS Centrum Informatyki w Opolu

Adres miejsca pracy

ul. Firmowa 1, 45-594 Opole

Województwo

mazowieckie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Naczelnik Wydziału Obsługi Helpdesk – 5 (OHD-5) CI_01/2024

Zadania

Zapewnia ciągłość pracy i nadzór nad prawidłowym działaniem systemów informatycznych oraz wsparcie informatyczne we wskazanych oddziałach i podległych jednostkach.

Nadzoruje pracowników zapewniających wsparcie użytkowników końcowych w zakresie obsługi systemu zgłoszeń oraz zidentyfikowanych problemów i proponowanych rozwiązań w swoim obszarze.

Wymagania

Niezbędne

Kwalifikacje:

wykształcenie wyższe

minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze IT

minimum 4 lata stażu pracy ogółem

Mile Widziane

wykształcenie wyższe (IT, ekonomia, zarządzanie, automatyka, robotyka, matematyka, elektronika, fizyka)

studia podyplomowe (IT, zarządzanie)

minimum 1 rok pracy związanej z zarzadzaniem systemami informatycznymi na stanowisku kierowniczym

Wymagania Dodatkowe

orientacja na cel

orientacja na jakość

komunikacja

współpraca

elastyczność

nastawienie na rozwój

kierowanie

rozwijanie pracowników

motywowanie

Wymagane Dokumenty

CV

list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które ubiega się kandydat

skany dokumentów potwierdzających wykształcenie

skany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe

skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy

Miejsce Składania Dokumentów