Overview

Specjalista ds. marketingu e-commerce Jobs in Warsaw, Mazowieckie, Poland at Grupa ZPR Media

Title: Specjalista ds. marketingu e-commerce

Company: Grupa ZPR Media

Location: Warsaw, Mazowieckie, Poland

Miasto: Warszawa

Data publikacji: 2024-02-23

Tryb pracy: Praca stacjonarna

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

dbanie o prawidłowe funkcjonowanie platformy – nadzór nad integracją działania platformy z innymi serwisami i systemami

codzienny monitoring danych analitycznych serwisu (Google Analytics, Google Search i inne)

analizowanie danych z raportów, przygotowywanie wniosków na ich podstawie, ciągle optymalizowanie działań oraz proponowanie zmian w zakresie funkcjonowania platformy i jej kampanii promocyjnych

monitorowanie kluczowych wskaźników i KPI

współpraca z innymi działami, w tym z działami odpowiadającymi za bazy danych oraz IT w zakresie wdrażania zmian w platformie

uruchamianie i prowadzenie kampanii promocyjnych

wspieranie sprzedaży online z wykorzystaniem możliwości serwisów contentowych z Grupy ZPR Media

tworzenie newsletterów i kampanii promujących platformę w obszarze e-mail marketingu

dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

Wymagania

minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

praktyczna wiedza w obszarze analityki webowej i digital marketingu oraz działania narzędzi marketing automation

dynamika w działaniu, zorientowanie na wynik

samodzielność i umiejętność inicjowania nowych, nieszablonowych rozwiązań i pomysłów

pozytywne nastawienie i energia do realizacji projektów

Mile widziane

doświadczenie w pracy w mediach internetowych

znajomość rynku budowlanego i wyposażenia wnętrz

wiedza o handlu internetowym

wiedza w obszarze analityki webowej

wiedza w obszarze digital marketingu

Oferujemy

pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu

dostęp do platformy z nauką języka angielskiego e-tutor

możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach

możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę – wybierasz samodzielnie

dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB

programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

realną możliwość rozwoju w strukturach firmy, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne

przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

O nas

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm medialnych w Polsce. Z liczbą ponad 16 milionów użytkowników miesięcznie znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych. Stale inwestujemy w rozwój nowoczesnych technologii. W portfolio wydawniczym naszej grupy, oprócz serwisów internetowych o charakterze informacyjno-publicystycznym, znajdują się również serwisy tematyczne, tytuły prasowe i stacje radiowe. Prowadzimy działalność eventową oraz skrojone na miarę usługi dla biznesu.

Nasze benefity

Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach

Program dofinansowania rozwoju (szkolenia, kursy oraz studia podyplomowe)

Rabaty na zakupy u naszych partnerów biznesowych

Dostęp do platformy z nauką języków obcych

Medialna atmosfera pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

Akcje dobroczynne i działania CSR-owe tworzone przez pracowników

Dołącz do zespołu!

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 800 MB.