Overview

Stanowisko ds. obsługi dokumentacji Jobs in Nowa Huta, Świętokrzyskie, Poland at ZUS

Title: Stanowisko ds. obsługi dokumentacji

Company: ZUS

Location: Nowa Huta, Świętokrzyskie, Poland

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Krakowie

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Obsługi Dokumentacji

Miejsce pracy

ZUS Inspektorat Kraków – Nowa Huta

Adres miejsca pracy

os. Teatralne 8, 31-946 Kraków

Województwo

małopolskie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. obsługi dokumentacji

Zadania

Zakres Zadań Wykonywanych Na Stanowisku Pracy

gromadzi, ewidencjonuje, przechowuje, zabezpiecza i udostępnia teczki spraw w obiegu bieżącym,

realizuje zadania związane z digitalizacją dokumentacji Zakładu w tym elektronizacją akt PUŚ,

realizuje zadania związane z weryfikacją akt w tym z uwolnieniem powierzchni przechowalniczych.

Wymagania

Wymagania Formalne – Niezbędne Na Stanowisku Pracy

wykształcenie średnie,

Mile Widziane

wykształcenie wyższe (archiwistyka, zarządzanie, ekonomia, ubezpieczenia społeczne, administracja),

minimum 2 lata pracy związanej z obsługą dokumentacji

dodatkowym atutem będzie ukończony kurs kancelaryjno-archiwalny I stopnia

Wymagania Dodatkowe

znajomość ustawy o ochronie danych osobowych,

znajomość normatywów kancelaryjno – archiwalnych,

znajomość zasad postępowania z dokumentacją zgromadzoną w archiwum zakładowym,

umiejętność obsługi pakietu MS Office,

orientacja na jakość,

współpraca.

Wymagane Dokumenty

CV;

list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie kandydat się ubiega;

skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie (tzn. kopie świadectwa ukończenia szkoły średniej, wyższej)

skany dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe;

skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy.