Overview

Stanowisko ds. obsługi korespondencji Jobs in Gendringen, Gelderland, Netherlands at ZUS

Title: Stanowisko ds. obsługi korespondencji

Company: ZUS

Location: Gendringen, Gelderland, Netherlands

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział we Wrocławiu

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Obsługi Klientów i Korespondencji

Miejsce pracy

Adres miejsca pracy

ul. Pretficza 11, 50-930 Wrocław

Województwo

dolnośląskie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. obsługi korespondencji

Zadania

Cel Stanowiska

Zapewnia obsługę wpływającej i wychodzącej korespondencji, w tym w ramach kanałów elektronicznych.

Wymagania

Wymagania Formalne Określone Dla Stanowiska Pracy

wykształcenie średnie

Mile Widziane

1 rok pracy związanej z obsługą kancelaryjną

Wymagania Dodatkowe

umiejętność obsługi pakietu MS Office

znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

komunikacja

Wymagane Dokumenty

CV

list motywacyjny (z zaznaczeniem stanowiska i komórki organizacyjnej o które ubiega się kandydat)

skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Dodatkowe Informacje

proces rekrutacji przewiduje sprawdzenie znajomości wymienionej wyżej ustawy w formie testu

skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

oferty niekompletne nie będą rozpatrywane

oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane