Overview

Stanowisko ds. obsługi wniosków o udostępnianie danych Jobs in Pile, Zachodniopomorskie, Poland at ZUS

Title: Stanowisko ds. obsługi wniosków o udostępnianie danych

Company: ZUS

Location: Pile, Zachodniopomorskie, Poland

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Pile

Nazwa komórki organizacyjnej

Centrum Udostępniania Danych

Miejsce pracy

Adres miejsca pracy

ul. Dr. Drygasa 7, 64-920 Piła

Województwo

wielkopolskie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. obsługi wniosków o udostępnianie danych

Zadania

Cel Stanowiska

Zapewnia obsługę wniosków uprawnionych instytucji o udostępnianie danych ze zbiorów ZUS.

Wymagania

Niezbędne

wykształcenie wyższe.

Wymagania Dodatkowe

podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych i rozporządzeń do ustawy,

podstawowa znajomość ustawy o ochronie danych osobowych i rozporządzeń do ustawy,

podstawowa znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego,

podstawowa znajomość przepisów o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz przepisów o swobodnym przepływie danych osobowych – RODO,

umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Jeśli Posiadasz Poniższe Kompetencje

orientacja na cel,

orientacja na jakość,

komunikacja,

współpraca,

elastyczność,

nastawienie na rozwój,

orientacja na klienta,

rozwiązywanie problemów,

radzenie sobie w sytuacjach trudnych

To zapraszamy do aplikowania/przesłania dokumentów przez formularz aplikacyjny (Aplikuj na dole oferty).

Wymagane Dokumenty

CV,

list motywacyjny,

skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie.

Dodatkowe Informacje

poszukujemy 1 pracownika na stanowisko,

proces rekrutacji obejmować będzie test/sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu oraz rozmowę kwalifikacyjną, w siedzibie Oddziału ZUS w Pile lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy – wywiad on-line,

skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,

oferty niekompletne, niepodpisane, przesłane po terminie nie będą rozpatrywane,

do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami,