Overview

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji Jobs in Vědomice, Ústí nad Labem, Czechia at ZUS

Title: Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

Company: ZUS

Location: Vědomice, Ústí nad Labem, Czechia

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Radomiu

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Świadczeń Emerytalno-Rentowych 1

Miejsce pracy

Adres miejsca pracy

ul. Czachowskiego 21 a, 26-600 Radom

Województwo

mazowieckie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

Zadania

Zadania

Pracownik zatrudniony na stanowisku ds. opracowania decyzji i korespondencji zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagania

Wymagania Niezbędne

wykształcenie średnie

Wymagania Mile Widziane

wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania Dodatkowe

podstawowa znajomość przepisów ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

umiejętność obsługi pakietu MS Office

orientacja na cel i jakość

umiejętność współpracy, komunikacja, elastyczność

umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

nastawienie na rozwój

Wymagane Dokumenty

CV

list motywacyjny z zaznaczeniem stanowiska, o które kandydat się ubiega,

kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe

Dokumenty należy przesłać poprzez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj (na dole oferty).

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce ‘Praca w ZUS’.

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji w systemie.

Termin, do którego należy składać dokumenty

28-12-2023

Oferujemy

Oferujemy

zatrudnienie w stabilnej firmie

rozwój zawodowy

program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów

świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych

system premiowy

Proces Rekrutacji Obejmować Będzie

ocenę formalną dokumentów kandydatów

sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu

rozmowę kwalifikacyjną

Dodatkowe Informacje

poszukujemy 1 kandydata,

umowa na czas zastępstwa,

skontaktujemy się z osobami, które spełniają wymagania formalne drogą mailową lub telefoniczną,

nadesłanych dokumentów nie zwracamy,

dokumenty niekompletne lub nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane,

do składnia ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie Stanowiska Pracy

sprzęt komputerowy

sprzęt biurowy

Warunki Wykonywania Pracy

spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.

polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę

konieczność poruszania się po całym obiekcie

budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych

stanowisko pracy zlok…

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 800 MB.