Overview

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji Jobs in Warsaw, Mazowieckie, Poland at ZUS

Title: Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

Company: ZUS

Location: Warsaw, Mazowieckie, Poland

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS II Oddział w Warszawie

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Świadczeń Emerytalno-Rentowych 4

Miejsce pracy

ZUS Inspektorat Warszawa – Praga Północ

Adres miejsca pracy

ul. 11-go Listopada 15 a, 03-446 Warszawa-Praga Północ

Województwo

mazowieckie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji

Zadania

Zakres Zadań Wykonywanych Na Stanowisku Pracy

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.

Wymagania

Niezbędne

wykształcenie średnie

Mile Widziane

wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania Dodatkowe

podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

podstawowa znajomość przepisów ustawy emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych

podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego

umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane Dokumenty

CV

list motywacyjny

kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie