Overview

Stanowisko ds. rozliczeń Jobs in Cracow, Małopolskie, Poland at ZUS

Title: Stanowisko ds. rozliczeń

Company: ZUS

Location: Cracow, Małopolskie, Poland

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Krakowie

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Rozliczeń Kont Płatników Składek

Miejsce pracy

ZUS Inspektorat Kraków – Łagiewniki

Adres miejsca pracy

ul. Zakopiańska 33, 30-418 Kraków

Województwo

małopolskie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. rozliczeń

Zadania

Zakres Zadań Wykonywanych Na Stanowisku Pracy

zapewnienie obsługi kont płatników w zakresie rozliczeń.

Wymagania

Wymagania Formalne -niezbędne Na Stanowisku Pracy

wykształcenie średnie

Mile Widziane

wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka i prawo)

minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania Dodatkowe

znajomość zagadnień dotyczących ubezpieczeń społecznych,

podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego

umiejętność obsługi pakietu MS Office,

orientacja na cel,

orientacja na jakość,

umiejętność komunikacji, współpracy,

nastawienie na rozwój.

Wymagane Dokumenty

CV,

list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie kandydat się ubiega,

skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie (tzn. kopie świadectw ukończenia szkoły średniej, wyższej),

skany dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,

skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy.