Overview

Stanowisko ds. zabezpieczeń i sankcji Jobs in Mora, Dalarna County, Sweden at ZUS

Title: Stanowisko ds. zabezpieczeń i sankcji

Company: ZUS

Location: Mora, Dalarna County, Sweden

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Bydgoszczy

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Realizacji Dochodów

Miejsce pracy

ZUS Oddział w Bydgoszczy ul. Świętej Trójcy 33

Adres miejsca pracy

ul. Świętej Trójcy 33, 85-224 Bydgoszcz,

Województwo

kujawsko-pomorskie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. zabezpieczeń i sankcji

Zadania

Zapewnia zabezpieczenie należności z tytułu składek i nienależnie pobranych świadczeń, a także stosowanie sankcji i środków dyscyplinujących.

Wymagania

Wymagania Niezbędne:

wykształcenie średnie

Mile Widziane:

wykształcenie wyższe (ekonomia, nauki społeczne, gospodarka, prawo, administracja)

minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania Dodatkowe:

znajomość zagadnień dotyczących ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego

znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego

umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli Jesteś Osobą:

komunikatywną

potrafiącą współpracować

zorientowaną na jakość

nastawioną na rozwój

posiadasz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów.

Zachęcamy do składania dokumentów

CV oraz list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska o jakie ubiega się kandydat

skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe