Overview

Trener wewnętrzny na czas zastępstwa wyniki naboru Jobs in Gendringen, Gelderland, Netherlands at ZUS

Title: Trener wewnętrzny na czas zastępstwa wyniki naboru

Company: ZUS

Location: Gendringen, Gelderland, Netherlands

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział we Wrocławiu

Nazwa komórki organizacyjnej

Departament Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Miejsce pracy

Adres miejsca pracy

ul. Pretficza 11, 50-930 Wrocław

Województwo

dolnośląskie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Trener wewnętrzny na czas zastępstwa wyniki naboru

Zadania

Jesteśmy jedną z największych instytucji w Polsce obsługującą miliony ubezpieczonych! I jednym z największych pracodawców! Połączmy siły! Wesprzyj nas swoją wiedzą i kompetencjami, a my pomożemy Ci w rozwoju w dziedzinie prowadzenia szkoleń. Możesz zyskać zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach którego będziesz współpracować z doświadczonymi fachowcami, oprócz wynagrodzenia premię kwartalną, pracę w przyjaznej atmosferze oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Zakres Zadań Realizowanych Na Stanowisku Pracy

prowadzenie szkoleń wewnętrznych na terenie całej Polski (w formule stacjonarnej oraz zdalnej w zależności od potrzeb)

przygotowanie programów i materiałów do szkoleń wewnętrznych

uczestnictwo w przeprowadzaniu analizy potrzeb szkoleniowych

uczestnictwo w ewaluacji przeprowadzonych szkoleń wewnętrznych

Wymagania

Wymagania Niezbędne

niezbędne wykształcenie wyższe

minimum 3 lata pracy w prowadzeniu szkoleń i/lub w obszarze merytorycznym

minimum 3 lata stażu

Mile Widziane

wykształcenie wyższe (psychologia, train the trainer, socjologia, ZZL, pedagogika, prawo, ubezpieczenia)

Wymagania Dodatkowe

znajomość metodyki nauczania dorosłych

znajomość technik prowadzenia wystąpień publicznych

umiejętność i doświadczenie w tworzeniu programów szkoleń oraz materiałów szkoleniowych

biegła znajomość obsługi systemu MS Power Point oraz MS Word

umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

umiejętność rozwiązywania problemów

innowacyjność

orientacja na cel

orientacja na jakość

umiejętność komunikacji

umiejętność współpracy

elastyczność

nastawienie na rozwój

Wymagane Dokumenty

CV

list motywacyjny

skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie

skany dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe

skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia