Overview

WYNIKI REKRUTACJI Stanowisko ds. poświadczeń Jobs in Leksands-Noret, Dalarna County, Sweden at ZUS

Title: WYNIKI REKRUTACJI Stanowisko ds. poświadczeń

Company: ZUS

Location: Leksands-Noret, Dalarna County, Sweden

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Kielcach

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Ubezpieczeń i Składek

Miejsce pracy

ZUS Oddział w Kielcach ul. Piotrkowska 27

Adres miejsca pracy

ul. Piotrkowska 27, 25-510 Kielce

Województwo

świętokrzyskie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

WYNIKI REKRUTACJI Stanowisko ds. poświadczeń

Zadania

Przygotowuje poświadczeń danych zewidencjonowanych na kontach ubezpieczonych dla celów świadczeń z ubezpieczeń społecznych krótkoterminowych z ubezpieczenia wypadkowego, ubezpieczonym, którzy są płatnikami składek na własne ubezpieczenia i za osoby współpracujące.

Przygotowuje poświadczenia danych zewidencjonowanych na kontach ubezpieczonych na wniosek uprawnionych podmiotów oraz ubezpieczonego.

Wymagania

Niezbędne

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

wykształcenie średnie

Mile Widziane

wykształcenie wyższe (nauki społeczne, administracja)

minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania Dodatkowe

znajomość Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

umiejętność obsługi pakietu MS Office (MS Word, MS Excel-poziom podstawowy)

komunikacja, współpraca, elastyczność

orientacja na cel

orientacja na jakość

nastawienie na rozwój

orientacja na klienta

umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

umiejętność rozwiązywania problemów

Wymagane Dokumenty

CV

list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o jakie ubiega się kandydat

skany dokumentów potwierdzających wykształcenie

Miejsce Składania Dokumentów