Overview

Lekarz orzecznik Zakładu Jobs in Vědomice, Ústí nad Labem, Czechia at ZUS

Title: Lekarz orzecznik Zakładu

Company: ZUS

Location: Vědomice, Ústí nad Labem, Czechia

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział w Radomiu

Nazwa komórki organizacyjnej

Lekarze Orzecznicy Zakładu

Miejsce pracy

Adres miejsca pracy

ul. Czachowskiego 21 a, 26-600 Radom

Województwo

mazowieckie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Lekarz orzecznik Zakładu

Zadania

Zadania

Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Wymagania

Wymagania Niezbędne

lekarz medycyny z tytułem specjalisty

minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

Mile Widziane

specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, ortopedia, medycyna rodzinna, medycyna pracy)

Wymagania Dodatkowe

orientacja na cel oraz na jakość

orientacja na klienta

wysoki poziom komunikacji i współpracy

umiejętność rozwiązywania problemów

opanowanie

umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

chęć rozwijania posiadanej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

znajomość obsługi pakietu MS Office

Wymagane Dokumenty

CV

list motywacyjny

kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i specjalizację oraz doświadczenie zawodowe i staż pracy

aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu

Dokumenty należy przesłać poprzez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj (na dole oferty).

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce ‘Praca w ZUS’.

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji w systemie.

Dodatkowe Informacje

poszukujemy 3 lekarzy orzeczników

proces rekrutacji obejmować będzie formalną ocenę dokumentów kandydata oraz rozmowę kwalifikacyjną

skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

złożonych dokumentów nie zwracamy

oferta niekompletna, niepodpisana oraz bez wymaganej i podpisanej klauzuli nie będzie rozpatrywana

za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji (formularz aplikacyjny) lub datę wpływu korespondencji w godzinach urzędowania Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Radomiu

Możliwość Wykonywania Pracy w

Oddział w Radomiu

Inspektorat w Grójcu

Inspektorat w Szydłowcu

Inspektorat w Zwoleniu

Biuro Terenowe w Lipsku

Termin, do którego należy składać dokumenty

29-02-2024

Oferujemy

Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy,

możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy,

możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, seminariach, dodatkowy urlop szkoleniowy, punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych),

świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU, WARTA,

do składania ofert zachęcamy osoby niepełnosprawne.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami.

Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając i…

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 800 MB.