Overview

Stanowisko ds. wsparcia obsługi prawnej Jobs in Gendringen, Gelderland, Netherlands at ZUS

Title: Stanowisko ds. wsparcia obsługi prawnej

Company: ZUS

Location: Gendringen, Gelderland, Netherlands

Nazwa jednostki organizacyjnej

ZUS Oddział we Wrocławiu

Nazwa komórki organizacyjnej

Wydział Obsługi Prawnej

Miejsce pracy

Adres miejsca pracy

ul. Pretficza 11, 50-930 Wrocław

Województwo

dolnośląskie

Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego

Stanowisko ds. wsparcia obsługi prawnej

Zadania

Cel Stanowiska

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obsługę administracyjno-biurową komórki obsługi prawnej.

Wymagania

Niezbędne

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

wykształcenie średnie

Mile Widziane

wykształcenie wyższe

minimum 1 rok pracy związanej z obsługą administracyjną w Zakładzie

Wymagania Dodatkowe

umiejętność obsługi pakietu MS Office

znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

Wymagane Dokumenty

CV

list motywacyjny (z zaznaczeniem stanowiska i komórki organizacyjnej o które ubiega się kandydat)

kopie dokumentów, potwierdzające posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe